Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Bezpieczny Przedszkolak

Jak zachowywać się w przypadku kontaktów z nieznajomymi oraz podczas ewentualnej konfrontacji z agresywnym zwierzęciem – na te tematy rozmawiali z przedszkolakami z Przedszkola Samorządowego Nr 13 w Białej Podlaskiej policjanci z bialskiej komendy. Na świeżym powietrzu dzieci mogły podziwiać z kolei perfekcyjne umiejętności czworonożnego funkcjonariusza pod profesjonalnym nadzorem jego przewodnika.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej w ramach działań edukacyjno-profilaktycznych spotkali się z przedszkolakami Przedszkola Samorządowego Nr 13 w Białej Podlaskiej. Podczas spotkania przede wszystkim uświadamiali o niebezpieczeństwach, jakie dzieci mogą napotkać w codziennym życiu. Dużą część spotkania poświęcili ograniczonemu zaufaniu do osób obcych.

Podczas spotkania z maluchami mundurowi opowiadali także o ich pracy. Największą atrakcją okazał się pies służbowy i jego tresura. Na świeżym powietrzu dzieci mogły podziwiać perfekcyjne umiejętności czworonożnego funkcjonariusza pod profesjonalnym nadzorem przewodnika z bialskiej policji. Prowadzący spotkanie dzielnicowi przekazali dzieciom najważniejsze zasady prawidłowego zachowania podczas ewentualnej konfrontacji z agresywnym zwierzęciem.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: podinspektor Beata Miszczuk KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama