Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Odpowiedzą za kradzież perfum i biżuterii

Za kradzież markowych perfum oraz biżuterii o wartości niemal 2,7 tysiąca złotych odpowiedzą dwaj obywatele Białorusi w wieku 19- 26 lat. Do zdarzeń dochodziło w marcu i kwietniu bieżącego roku w jednej z drogerii na terenie Terespola. Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. O dalszym losie „amatorów cudzego mienia” zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Terespola we współpracy z policjantami zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu bialskiej komendy ustalili personalia mężczyzn podejrzanych o kradzież perfum oraz biżuterii o wartości niemal 2,7 tysiąca złotych. Do zdarzeń dochodziło w marcu i kwietniu bieżącego roku w jednej z drogerii na terenie Terespola i nie były one wcześniej zgłoszone na policję. W trakcie prowadzonych czynnści policjanci potwierdzili posiadane informacje.

Okazało się, że są to dwaj obywatele Białorusi w wieku 19-26 lat. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia, natomiast mężczyźni zatrzymani zostali do wyjaśnienia w „policyjnym areszcie”. Wczoraj usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama