Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Jedna osoba trafiła do szpitala po wybuchu gazu

Wczoraj na terenie gminy Terespol doszło do wybuchu gazu. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do wypadku doszło podczas uruchamiania kuchenki gazowej znajdującej się w pomieszczeniu gospodarczym. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała 61-letnia kobieta. Przetransportowana została do szpitala przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wczoraj po godzinie 12.00 dyżurny terespolskiego komisariatu przyjął zgłoszenie o wybuchu gazu w budynku gospodarczym na terenie gminy Terespol. Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło podczas uruchamiania przez 61-latkę kuchenki gazowej.

Siła eksplozji spowodowała uszkodzenie jednego pomieszczenia w budynku, w którym znajdowała się letnia kuchnia. W chwili zdarzenia w pomieszczeniu przebywała jedynie 61-latka. Kobieta doznała obrażeń ciała. Została przetransportowana do szpitala przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Z ustaleń inspektora nadzoru budowlanego wykonującego czynności na miejscu zdarzenia wynikało, że wybuch spowodował naruszenie konstrukcji budynku. Policjanci z Terespola wyjaśniają okoliczności zdarzenia i jednocześnie apelują o ostrożność przy posługiwaniu się urządzeniami zasilanymi gazem propan – butan.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama