Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Bez powodu uszkodził sklepową roletę

Za uszkodzenie rolety antywłamaniowej drzwi jednego z bialskich sklepów odpowie 35-letni mieszkaniec miasta. Do zdarzenia doszło w połowie kwietnia, z wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego na kwotę około 800 złotych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

W połowie kwietnia bieżącego roku bialscy policjanci powiadomieni zostali o uszkodzeniu rolety antywłamaniowej zainstalowanej w drzwiach jednego ze sklepów na terenie miasta. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że po południu powrócił do zamkniętego już sklepu. To wtedy zauważył uszkodzenie uniemożliwiające otwarcie drzwi. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego na kwotę około 800 złotych. Mężczyzna nie podejrzewał nikogo o dokonanie tego czynu.

Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy. W trakcie prowadzonych czynności ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o udział w sprawie. Okazało się, że jest to 35-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami swoje zachowanie tłumaczył wypitym tego dnia alkoholem. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Uszkodzenie mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama