Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Oferta edukacyjna Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Terespolu

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Terespolu. Placówka przygotowuje absolwentów do wszystkich kierunków studiów uniwersyteckich i politechnicznych.

LO w Terespolu uczy porozumiewania się w języku angielskim, chińskim, rosyjskim i hiszpańskim. W klasie o profilu medycznym przedmioty dodatkowe prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej i PSW w Białej Podlaskiej.

W liceum powstał jedyny w powiecie bialskim Oddział Przygotowania Wojskowego. Wspierają go jednostki wojskowe i instytucje podległe pod Ministerstwo Obrony Narodowej. Absolwenci po ukończeniu szkoły mają pierwszeństwo w ubieganiu się o przyjęcie do zawodowej służby wojskowej i wojsk obrony terytorialnej, a także odbywają skróconą służbą przygotowawczą. Mogą również aplikować na wyższe uczelnie wojskowe i otrzymują dodatkowe punkty. Warto dodać, że szkoła jest prekursorem dyscypliny sportowej Eisstock.– Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszego liceum, którą opracowaliśmy z myślą właśnie o Tobie. Przeanalizowaliśmy oczekiwania kandydatów, którzy chcą uczyć się w naszej szkole oraz sugestie obecnych uczniów i oto przedstawiamy nasze propozycje dotyczące poszczególnych klas i realizowanych w nich przedmiotów w zakresie rozszerzonym. Wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Więc nasze drzwi stoją otworem – zachęca dyrekcja ALO w Terespolu.

– Szkoła nowoczesna, jak że przyjazna uczniowi. Jeżeli chcesz przeżyć przygodę swojego życia, a przede wszystkim poznać wspaniałych nauczycieli, nowe koleżanki i kolegów, jak i zdobyć wiedzę i zdać maturę, to zapraszamy do Terespola – mówi burmistrz Terespola Jacek Danieluk.

>>> FILM PROMOCYJNY <<<

Więcej informacji na stronie: zsoterespol.edupage.org/blog24/

Źródło / film / grafika: ALO w Terespolu

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama