Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: 20 ton porzeczki pojechało do Łodzi. Do dziś bialczanin nie uzyskał za dostarczone owoce pieniędzy

Biała Podlaska: Biznesmen z Łodzi kupił u bialskiego przedsiębiorcy 20 ton porzeczki. Do dziś nie zapłacił za dostarczony towar. // Drelów: Mieszkanka oszukana podczas internetowej transakcji zakupu sukienek. // Janów Podlaski: 37 letni nietrzeźwy kierowca samochodu dodatkowo z już posiadanym aktywnym zakazem kierowania pojazdami mechanicznymi. // Biała Podlaska: 60 letni nietrzeźwy rowerzysta. Jadąc rowerem przewrócił się doznając obrażeń ciała.

18.10.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
53-latek prowadzący działalność gospodarcza z/s w Łodzi, doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzeniem mieniem w ten sposób, że dokonał zakupu towaru w postaci czarnej porzeczki w ilości 20 ton i do dnia dzisiejszego nie dokonał w całości płatności za otrzymany towar, uwiarygadniając się uprzednio u pokrzywdzonego wcześniejszymi niewielkimi płatnościami gotówkowymi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.05.2021r. DRELÓW,
Na portalu ogłoszeniowym mieszkanka gm. Drelów, została doprowadzona do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przy zakupie sukienek przy czym towaru ani zwrotu pieniędzy nie otrzymała. postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.05.2021r. JANÓW PODLASKI, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Janów Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Opel, 37-letniego mieszkańca gm. Janów Podlaski, będącego w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie posiadającego aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi wydany przez Sąd. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

13.05.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Twarda 
Kierujący rowerem 60-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, będąc w stanie nietrzeźwości: 2,8 promila alkoholu w organizmie alkoholu w organizmie, przewrócił się i upadł na jezdnię doznając obrażeń ciała. Mężczyzna przewieziony został do szpitala. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama