Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Ronda otwarte, dokumentacja na skatepark i chodnik – zrealizowane zadania Wydziału Inwestycji w marcu 2021

Prezydent Michał Litwiniuk podczas ostatniej sesji Rady Miasta Biała Podlaska poinformował o zadaniach zrealizowanych, zadaniach w trakcie realizacji i postępowaniach o udzielenie zamówienia realizowanych przez Wydział Inwestycji Urzędu Miasta Biała Podlaska w dniach 24 lutego - 29 marca 2021 roku. Dziś przedstawiamy te zrealizowane.

Zadania zrealizowane:
1. Poprawa dostępności transportowej w Brześciu i Białej Podlaskiej – budowa dwóch rond – Terebelska/Obwodnica i Białka/al. Solidarności – zrealizowano część infrastrukturalną, trwają działania promocyjne i rozliczeniowe z instytucją finansującą.

czytaj więcej w materiale:
https://www.radiobiper.info/2021/01/21/biala-podlaska-turbinowe-ronda-oficjalnie-oddane-do-uzytku-film/

2. Budowa skateparku przy ul. Świerkowej – opracowano dokumentację. Strefa skateparku o wymiarach 25m x 7,5m odseparowana od pozostałych stref pasem zieleni o szerokości min. 9,5m powstanie po południowej stronie istniejącego już placu zabaw. Nawierzchnia skateparku z betonu szlifowanego, na którym ustawione zostaną gotowe urządzenia. Urządzeń zaplanowano cztery: bank, launch ramp, quater pipe i rail.

czytaj więcej w materiale:
https://www.radiobiper.info/2020/06/22/bo-tak-zrob-cos-w-miescie-zobacz-co-juz-powstalo-galeria/

3. Budżet Obywatelski – Modernizacja chodnika przy ul. Na Skarpie – opracowano dokumentację budowlaną. Dokumentację wykona firma Projektowanie i Nadzór Dariusz Borowski, Biała Podlaska za kwotę 3 tys 444 zł. W sumie złożono pięć ofert na projekt chodnika. Najwyższa z nich sięgała kwoty prawie 10 tys zł. Inwestycja polegała będzie na rozebraniu starego i budowie nowego chodnika o szer. ok. 2 m i długości ok. 165 m oraz wymiana krawężnika o długości ok. 190 m.

Na mapie oznaczyliśmy odcinek modernizowanego chodnika

W przygotowaniu materiał o zadaniach będący w fazie realizacji w omawianym okresie.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
grafika: arch.radiobiper / Urząd Miasta Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama