Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Walka z nielegalnym hazardem w Białej Podlaskiej

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej i policji z Białej Podlaskiej podczas wspólnych działań zabezpieczyli sprzęt komputerowy. Na komputerach urządzane były nielegalne gry hazardowe.

24 marca 2021 r. funkcjonariusze Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego Delegatura w Białej Podlaskiej wspomagani przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej prowadzili wspólne działania ukierunkowane na zwalczenie nielegalnego hazardu

Z posiadanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że w jednym z lokali na terenie Białej Podlaskiej prowadzone są gry hazardowe.

Czynności kontrolne przeprowadzone w wytypowanym lokalu potwierdziły te podejrzenia. Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli 4 jednostki komputerowe, które służyły do nielegalnych gier hazardowych, telefon umożliwiający bezprzewodowe uruchamianie oraz zasilanie i wypłacanie wygranych oraz gotówkę w kwocie 1140 zł służącą do wypłaty wygranych.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej przeprowadzili na urządzeniach gry kontrolne, które potwierdziły ich hazardowy charakter.

Postępowania karne skarbowe w zakresie urządzania nielegalnych gier prowadzi Lubelski Urząd Celno-Skarbowy.

materiał: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
tekst i zdjęcia: Marzena Siemieniuk Referat Obsługi Klienta i Komunikacji Zewnętrznej Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama