Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Spektakl „Igraszki z diabłem” na Międzynarodowy Dzień Teatru ODWOŁANY!

W ZWIĄZKU Z NOWYMI OBOSTRZENIAMI OBOWIĄZUJĄCYMI OD 20 MARCA SPEKTAKL ZOSTAJE ODWOŁANY! P̶r̶e̶z̶y̶d̶e̶n̶t̶ ̶M̶i̶a̶s̶t̶a̶ ̶B̶i̶a̶ł̶a̶ ̶P̶o̶d̶l̶a̶s̶k̶a̶ ̶o̶r̶a̶z̶ ̶B̶i̶a̶l̶s̶k̶i̶e̶ ̶C̶e̶n̶t̶r̶u̶m̶ ̶K̶u̶l̶t̶u̶r̶y̶ ̶i̶m̶.̶ ̶B̶o̶g̶u̶s̶ł̶a̶w̶a̶ ̶K̶a̶c̶z̶y̶ń̶s̶k̶i̶e̶g̶o̶ ̶s̶e̶r̶d̶e̶c̶z̶n̶i̶e̶ ̶z̶a̶p̶r̶a̶s̶z̶a̶j̶ą̶ ̶n̶a̶ ̶s̶p̶e̶k̶t̶a̶k̶l̶ ̶w̶ ̶w̶y̶k̶o̶n̶a̶n̶i̶u̶ ̶T̶e̶a̶t̶r̶u̶ ̶S̶ł̶o̶w̶a̶ ̶ ̶p̶t̶.̶ ̶„̶I̶g̶r̶a̶s̶z̶k̶i̶ ̶z̶ ̶d̶i̶a̶b̶ł̶e̶m̶”̶ ̶n̶a̶ ̶m̶o̶t̶y̶w̶a̶c̶h̶ ̶k̶o̶m̶e̶d̶i̶i̶ ̶J̶a̶n̶a̶ ̶D̶r̶d̶a̶ ̶w̶ ̶r̶e̶ż̶y̶s̶e̶r̶i̶i̶ ̶D̶a̶n̶u̶t̶y̶ ̶S̶z̶a̶n̶i̶a̶w̶s̶k̶i̶e̶j̶.̶ ̶W̶y̶d̶a̶r̶z̶e̶n̶i̶e̶ ̶o̶d̶b̶ę̶d̶z̶i̶e̶ ̶s̶i̶ę̶ ̶w̶ ̶n̶i̶e̶d̶z̶i̶e̶l̶ę̶ ̶2̶8̶ ̶m̶a̶r̶c̶a̶ ̶o̶ ̶g̶o̶d̶z̶.̶ ̶1̶7̶:̶0̶0̶ ̶w̶ ̶s̶a̶l̶i̶ ̶w̶i̶d̶o̶w̶i̶s̶k̶o̶w̶e̶j̶ ̶B̶C̶K̶ ̶(̶u̶l̶.̶ ̶B̶r̶z̶e̶s̶k̶a̶ ̶4̶1̶)̶.̶ ̶O̶b̶o̶w̶i̶ą̶z̶u̶j̶ą̶ ̶w̶e̶j̶ś̶c̶i̶ó̶w̶k̶i̶.̶

Opis spektaklu

Z długiej wojaczki powraca do rodzinnej wsi żołnierz, Marcin Kabat. Po drodze do domu przyjdzie mu rozprawić się z rozbójnikiem Sarką-Farką, który napada na podróżnych. Panowie przypadną sobie do gustu i obaj postanowią przegonić zamieszkujące Czarci Młyn, diabły.

Wydarzenie odbędzie się z udziałem publiczności. Obowiązują wejściówki w związku z ograniczeniami w reżimie sanitarnym panującym w całym kraju.

Wejściówki będą do odbioru od 22 marca w Punkcie Informacji Kulturalnej BCK (ul Warszawska 11) w godzinach 09:00-15:00. Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej pod numerem 83 341 67 18.

Źródło / plakat: BCK w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama