Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Nieznana osoba wycięła i skradła drzewa z działek w Wygnance

Biała Podlaska: Włamanie na konto społecznościowe mieszkanki miasta. Następnie wyłudzenie od jednej ze znajomych kwoty 450 zł poprzez przelanie płatnością Blik. // Międzyrzec Podlaski: 26 letni nietrzeźwy kierowca. // Wygnanka: Wycięcie i kradzież drzew z działki należącej do Wspólnoty i Nadleśnictwa. // Hrud: Mieszkaniec oszukany przez osobę oferującą do sprzedaży foliowy tunel ogrodowy. // Zalesie: Fałszywy link do płatności poprzez internet. Sprawca zdobył dane karty płatniczej. Następnie dokonał kilku płatności.

10.03.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej, do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w kwocie 450 zł w ten sposób, że po uprzednim nieuprawnionym uzyskaniu dostępu do konta na portalu społecznościowym należącego do znajomej, podszył się pod nią i wykorzystując komunikator, nakłonił pokrzywdzoną do przelania przez płatność Blik wymienionej kwoty, która miała być opłatą za zamówienie na portalu aukcyjnym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.03.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego skuterem m-ki Daelin, 26-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

01.03.2021 r. WYGNANKA,
Nieznani sprawcy dokonali wycięcia z działki leśnej 10 sztuk drzew oraz kradzieży 9 sztuk na szkodę wspólnoty jednej z wsi oraz Nadleśnictwa. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

26.02.2021r. HRUD, 
Nieznany sprawca, wykorzystując internetowy portal ogłoszeniowy doprowadził mieszkańca gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że zaoferował do sprzedaży tunel ogrodowy foliowy, a po otrzymaniu zapłaty zerwał kontakt z kupującym i nie dostarczył zakupionego towaru oraz nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.03.2021 r. ZALESIE, 
N/n sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca gm. Zalesie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez wprowadzenie go w błąd co do realizacji czynności związanych ze sprzedażą i dostawą towaru. Sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego przesłał kupującemu fałszywy link do płatności, w wyniku czego pokrzywdzony przekazał sprawcy dane do swojej karty płatniczej, a następnie z jego rachunku bankowego, sprawca dokonał kilkunastu przelewów przy użyciu karty płatniczej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama