Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Koronawirus. Statystyki w powiecie bialskim i Białej Podlaskiej – 11.03

Przedstawiamy aktualną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu bialskiego i Białej Podlaskiej. Dane z 11 marca.

W ciągu ostatniej doby potwierdzono obecność koronawirusa u 71 osób (35 z Białej Podlaskiej /  6,12 os. na 10 tys. mieszkańców/ i 36 z powiatu bialskiego /  3,26 os. na 10 tys. mieszkańców/ ). Liczba osób objętych kwarantanną: Biała Podlaska – 294, powiat bialski – 517. Liczba testów: Biała Podlaska – 103 (35 z wynikiem pozytywnym), powiat bialski – 123 (36 z wynikiem pozytywnym). *

*Dzienna liczba zakażonych = liczba osób z pozytywnym wynikiem zaraportowanych przez laboratoria do systemu EWP w ciągu ostatniej doby (osoby z unikalnym numerem PESEL). Pozytywne wyniki testów antygenowych i komercyjnych są uwzględniane z bieżących danych według stanu na godzinę opublikowania materiału.  

UWAGA! Od 24 listopada 2020 roku Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie zaprzestał publikowania codziennych komunikatów dotyczących sytuacji epidemicznej na terenie województwa lubelskiego oraz mapy przypadków aktywnych. Publikowane przez nas dane pochodzą bezpośrednio z Ministerstwa Zdrowia.

***

W ciągu minionej doby na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 601 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 16 osób zmarło (1 bez chorób współistniejących). Liczba osób na kwarantannie: 10274.

 

Źródło: www.gov.pl

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Jedna odpowiedź

  1. Moglibyście podawać więcej informacji np. ile jest hospitalizowanych na co id w bialskim szpitalu. Ograniczacie się do powielania ogólnodostępnych informacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama