Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego

Międzyrzeccy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj przed godziną 20.00 w miejscowości Misie. Z ustaleń mundurowych wynika, że pieszy został potrącony przez nieznane auto, którego kierowca odjechał z miejsca, nie udzielając mu pomocy. Osoby, posiadające informacje na temat zdarzenia prosimy o kontakt z Policją pod numerem telefonu 47 814 52 10 lub 112.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 20.00 w miejscowości Misie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca nieznanego pojazdu potrącił pieszego. Po tym odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając mu pomocy. Mężczyznę zauważył na poboczu drogi inny uczestnik ruchu, który zawiadomił służby ratunkowe. Pieszy z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala.

Do zdarzenia doszło w terenie zabudowanym, w chwili zdarzenia nieoświetlonym. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Zwracamy się również z apelem do wszystkich osób posiadających informacje na temat zdarzenia o kontakt z Komisariatem Policji w Międzyrzecu Podlaskim pod numerem telefonu 47 814 52 10 lub 112.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama