Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Wpadli na gorącym uczynku kradzieży katalizatora

Za usiłowanie kradzieży katalizatora odpowie 54-latek z powiatu łosickiego oraz 18-letni bialczanin. Mężczyźni zostali zatrzymani przez bialskich policjantów na gorącym uczynku zdarzenia. Na widok mundurowych „amatorzy cudzego mienia” próbowali ukryć się pod autem. Wczoraj usłyszeli zarzuty. Za popełniony czyn grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na ulicy Aliny Fedorowicz w Białej Podlaskiej. W trakcie pełnionej służby policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, zauważyli światło latarki wydobywające się spod zaparkowanego busa. Reakcja funkcjonariuszy była natychmiastowa. Na miejscu zauważyli dwóch mężczyzn częściowo znajdujących się pod dostawczakiem. Ci na widok mundurowych próbowali ukryć się pod autem.

Na nic zdały się im próby uniknięcia odpowiedzialności. Obydwaj zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Okazało się wówczas, że jest to 54-letni mieszkaniec powiatu łosickiego oraz 18-latek z Białej Podlaskiej. W trakcie prowadzonych czynności policjanci odnaleźli w rejonie busa narzędzia, między innymi łom, piłę oraz lewarek. Ujawnili też częściowo odcięty katalizator. Wartość tego mienia oszacowana została na kwotę około 1500 złotych.

Wczoraj „amatorzy cudzego mienia” usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama