Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Ferie pełne atrakcji w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

Dziś rozpoczęły się ferie zimowe. Miejskie instytucje przygotowały ciekawy program zajęć i atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Multicentrum Biała Podlaska zaprasza na zajęcia edukacyjne, podczas których w interesujący sposób uczestnicy odkrywać będą świat przyrody, nauki i druku 3D.

Zgłoszenia do udziału przyjmowane są pod adresem: multicentrum@mbp.org.pl

Bialskie Centrum Kultury oraz Pani Małgorzata Piekarska zachęcają do wzięcia udziału w wyzwaniu fotograficznym Do wspólnej zabawy wystarczy aparat i pomysł Zdjęcia na zadany temat należy przesyłać na adres: tedi28-71@o2.pl.

Na fanpage’u Barwna Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży od poniedziałku do piątku prezentowane będą gry z całego świata „W to mi graj!” – to hasło tegorocznej zabawy, w której mogą brać udział całe rodziny

Muzeum Południowego Podlasia zaprasza na cykl spotkań dla młodszych i starszych „O kulturze i sztuce” dostępnego na fanpage’u bialskiej instytucji.


Shape your English, to grupa stworzona przez Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej
dla wszystkich pasjonatów języka angielskiego. Na uczestników czekać będą ciekawostki kulturalne, konwersacje w języku angielskim, ciekawe artykuły, przydatne zwroty oraz szereg gier i zabaw do nauki języka Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/228940021919705.

Źródło / plakaty: UM w  Białej Podlaskiej

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama