Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Pomaganie przez gotowanie w Dworskiej Kuchni (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 5 grudnia 2020
, godz. 10:00
Już 5 grudnia w Dworze Droblin odbędzie się trzecia edycja akcji "Pomaganie przez gotowanie w Dworskiej Kuchni". Charytatywny event odbędzie się by wesprzeć Stowarzyszenie Wspólny Świat oraz Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Komarnie. W tym roku ze względu na pandemię wydarzenie będzie miało formułę online.

W programie „Gotowanie z gwiazdami”  z udziałem: Joanny Moro, Anny Gzyra, Moniki Mielnickiej, Marka Włodarczyka, Witolda Casetti i Antka Smykiewicza a wszystko przy dźwiękach  Ludowego Zespołu „Pawłowianki”. Transmisja na naszym >>> profilu na Facebooku <<<  Start godz. 10:00.

>>> Wydarzenie na Facebooku <<<

Ponadto o godz. 18:30 0dbędzie się koncert charytatywny na którym wystąpią: Antek Smykiewicz, Oliwia Spychel, Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej Biała Podlaska, Tomasz Rogalski oraz ElectroAcoustic. Wydarzenie będzie można obejrzeć na stronie wydarzenia na Facebooku >>> Antek Smykiewicz i przyjaciele ON-LINE <<< po zakupie biletu w cenie 27,99 zł.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Razem Mierzymy, Gmina Leśna Podlaska,  GOK w Leśnej Podlaskiej, Dwór Droblin. Patronat honorowy: prezydent miasta Biała Podlaska oraz województwo lubelskie.

Źródło: Wioletta Pietrzak

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama