Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Międzyrzec Podlaski: Potrzebna krew dla policjantki

Dzielnicowa międzyrzeckiego komisariatu, pilnie potrzebuje pomocy. Funkcjonariuszka zmaga się, z zagrażającą jej życiu chorobą. Obecnie przebywa w szpitalu w Międzyrzecu Podlaskim. Z uwagi na jej stan zdrowia niezbędne jest przetaczanie krwi. Można ją oddawać w każdym punkcie poboru krwi, ze wskazaniem dla "Katarzyny Hryciuk” - grupa krwi A RH+. 

Aspirant Katarzyna Hryciuk to dzielnicowa międzyrzeckiego komisariatu z niemal 20-letnim stażem. Każdego dnia służy pomocą i wsparciem innym, teraz sama pilnie potrzebuje pomocy. Policjantka zmaga się z zagrażającą jej życiu chorobą i niezbędna jest transfuzja krwi.

– Zwracamy się z gorącą  prośbą do wszystkich osób, w tym funkcjonariuszy i pracowników Policji o udział w zbiórce krwi potrzebnej dla naszej chorej koleżanki. Pamiętajmy, że ofiarowując cząstkę siebie, możemy dać innym to, co najważniejsze i najcenniejsze – życie – zwracają się pracownicy bialskiej komendy.

Krew można oddać z każdego miejsca w Polsce. Przy jej oddawaniu należy zaznaczyć, że jest przeznaczona dla Katarzyny Hryciuk, która przebywa w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskim.

Przypomnijmy, że dawcą krwi może zostać osoba, która nie ma żadnych dyskwalifikujących jej chorób, mieszcząca się w określonej grupie wiekowej i wagowej czyli między 18 a 65 rokiem życia, ważąca nie mniej niż 50 kilogramów.

 

Źródło: Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
Zdjęcie: pixabay.com

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama