Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Księga Budowy Dróg: Pierwsze już powstały – Sobolowa (galeria)

Wynegocjowany podczas rozmów prezydenta Michała Litwiniuka z klubami radnych plan, na rok 2020 zabezpiecza na cel budowy dróg z Białej Księgi Dróg 3 mln zł. Jedną z pierwszych jaka powstała w ramach programu to ulica Sobolowa. Umowę na budowę drogi podpisano w Urzędzie Miasta Biała Podlaska 4 maja br.. Wykonawcą prac była firma Transbet Mariana Wojtiuka.

Plan Budowy Dróg to efekt realizacji złożonej przeze mnie obietnicy wyborczej. Podczas spotkań z mieszkańcami miasta w czasie kampanii wyborczej oczekiwali oni powstania Białej Księgi Budowy Dróg w Białej Podlaskiej. – mówił w pierwszych swoich słowach podczas konferencji prasowej prezydent Michał Litwiniuk.

Ulica Sobolowa położona jest na osiedlu Grzybowa. Ulica jest drogą lokalną. Jej długość to ok. 365 metrów. Rozpoczyna się od skrzyżowania z ulicą Grzybową, następnie Jastrzębią i Lisią kończąc na skrzyżowaniu z ulicą Borowikową.

W Urzędzie Miasta Biała Podlaska podpisanie umowy przez prezydenta Michała Litwiniuka i reprezentującego konsorcjum rodzinnych firm Transbet Mariana Wojtiuka umowy na budowę ulic Sobolowej w układzie uzupełniającym w formie zaprojektuj i wybuduj miało miejsce w dniu 4 maja 2020 roku. Budowa ta została założona w Planie Budowy Dróg na lata 2020-2023, będącym realizacją jednej z obietnic prezydenta z kampanii wyborczej Litwiniuka.

Wykonawca: Konsorcjum firm w składzie:
– Lider Konsorcjum – Marian Wojtiuk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo produkcyjno Handlowo Usługowe „TRANSBET” Wojtiuk Marian z siedzibą w Białej Podlaskiej.
– Partner Konsorcjum – PPHU „TRANSBET” Wojtiuk Sp. Jawna z siedzibą w Białej Podlaskiej.

Wcześniejsze materiały dotyczące tematu:
Biała Podlaska: Te ulice powstaną w tym roku! cz.1 – Sobolowa (galeria) (film) <<==>> LINK
Podpisanie umowy na budowę ulic Sobolowej i Lisiej (film) (galeria) <<==>> LINK
Biała Podlaska: Plan Budowy Dróg na lata 2020-2023 (film) (galeria) <<==>> LINK

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama