Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Międzyrzeccy taekwondziści z medalami

17-18 października w Puławach zawodnicy klubu Taekwondo Międzyrzec Podlaski, uczestniczyli w XXVI Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych, będącej jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych. Zmierzyli się w dwóch konkurencjach - sprawnościowej oraz walce.

W pierwszym dniu zawodów Kacper Siedlanowski został Mistrzem Polski w kat. 49kg. Wygrał 5 walk w tym 4 przed czasem.  Bardzo blisko medalu zameldowali się również dwaj bracia Bartek i Karol Majczyna, którzy zajęli miejsca 5-8. Bartek po wygranej pierwszej walce, niestety uległ w drugiej po bardzo zaciętym boju z bardziej doświadczonym i starszym rywalem. Karol, wygrywając aż 3 walki, również niestety nie wszedł do finału

 
 
Drugie dnia Daria Myszka zajęła 3 miejsce i została brązową medalistką Olimpiady. Daria stoczyła 3 zwycięskie walki. Przegrała jedynie walkę półfinałową ze sporo wyższą zawodniczką. 
 
 
KS Taekwondo Międzyrzec Podlaski dziękuje wszystkim pomagającym w przygotowaniu zawodników a szczególnie firmie Dr Gerard za wsparcie działań klubu.
 

źródło: MOSiR Międzyrzec Podlaski 
zdjęcia: Klub Taekwondo Międzyrzec Podlaskim

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama