Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

30 lat odrodzonego samorządu – sypnęło medalami! (galeria)

Wicewojewoda Robert Gmitruczuk przekazał medale od Prezydenta Andrzeja Dudy, prezydent Michał Litwiniuk przekazał medale okolicznościowe i albumy o 30-leciu samorządu prezydentom, wiceprezydentom, przewodniczącym rady i radnym oraz pracownikom samorządowym z terenu powiatu bialskiego. Nagrodę jubileuszową otrzymała "Biawena". Tak w skrócie wyglądało wczorajsze uroczyste spotkanie z okazji 30 rocznicy powstania samorządu terytorialnego. Niebawem relacja filmowa z wydarzenia.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej przyznał Medal Złoty za Długoletnią Służbę które wręczył wicewojewoda Robert Gmitruczuk. Medale otrzymali: Tadeusz Chwedaczuk, Henryk Nędziak, Teresa Pawluczuk, Dariusz Plażuk, Łucja Szawarniak, Janusz Wilczek.

Ponadto prezydent Michał Litwiniuk przekazał medale okolicznościowe i albumy o 30-leciu samorządu prezydentom, wiceprezydentom, przewodniczącym rady i radnym obecnej i poprzednich kadencji, osobom współpracującym z samorządem, wójtom gmin powiatu bialskiego, skarbnikom, sekretarzowi, naczelnikom wydziałów, kierownikom referatów i pracownikom UM.

Symboliczny Akt Jubileuszowy podpisali prezydenci i przewodniczący Rady Miasta.

Nagroda z okazji jubileuszu 45-lecia trafiła do Stowarzyszenia Zespołu Tańca Ludowego „Biawena”

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Gabriela Kuc -Stefaniuk rzecznik UM Biała Podlaska / Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama