Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Wypadek przy Warszawskiej w Białej Podlaskiej

Tuczna: Mieszkaniec gm. Kodeń pobrał pieniądze na poczet zakupu części i naprawy samochodu a następnie nie wywiązał się z umowy z mieszkanką gminy. // Biała Podlaska: Wypadek na Warszawskiej. Kierowca autobusu nie udzielił pierwszeństwa kierowcy motoroweru. // Biała Podlaska: Kradzież pozostawionej na terenie kościoła torebki z pieniędzmi i dokumentami. // Biała Podlaska: Przy Brzeskiej wandal rozbił lusterko i klosze lamp tylnych ciągnika siodłowego Volvo.

25.08.2020 r. gm. TUCZNA,
Mieszkaniec gm. Kodeń doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem mieszkankę gm. Tuczna w ten sposób, że po uprzednim zaoferowaniu pomocy przy naprawie samochodów, pobrał od pokrzywdzonej pieniądze na zakup części do pojazdów w celu ich wymiany, po czym nie wywiązał się z umowy jak też nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Wisznicach.

22.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Warszawska 
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 22.09.2020 roku około godz. 15.15 na ul. Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 61-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierując autobusem m-ki Autosan, wykonując manewr skrętu w lewo z drogi podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą główną, kierującemu motorowerem m-ki Torq mieszkańcowi Białej Podlaskiej doprowadzając do zderzenia pojazdów, w wyniku czego motorowerzysta doznał obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, dokonał na terenie kościoła kradzieży pozostawionej na ławce torebki z zawartością pieniędzy oraz dokumentów na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska
Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia mienia w ten sposób, że rozbił lusterko ciągnika siodłowego marki Volvo oraz uszkodził klosze tylnych lamp naczepy na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Miejsce zdarzenia nie objęte monitoringiem.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama