Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Otwarcie filii międzyrzeckiego szpitala w Łózkach już w sierpniu

Trwają ostatnie prace wykończeniowe przy budowie filii międzyrzeckiego Szpitala Powiatowego w Łózkach. Oddanie obiektu do użytku i oficjalne otwarcie zaplanowane jest na koniec sierpnia 2020 roku. Inwestycja pozwoli rozszerzyć ofertę SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim w zakresie opieki długoterminowej.

Zakład Opiekuńczo-Leczniczego w Łózkach powstał na bazie budynku dawnej szkoły. Składa się z trzykondygnacyjnego budynku wraz z pełnym zapleczem technicznym i pomocniczym. Obiekt będzie dysponował 90 łóżkami wraz z niezbędną infrastrukturą diagnostyczno-leczniczą i techniczno-sanitarną. Znajdą się w nim gabinety lekarskie, punkty pielęgniarskie, zabiegowe, sale rehabilitacyjne, poradnie, sanitariaty dla niepełnosprawnych, zaplecze pomocnicze, kuchnia oraz winda szpitalna. 

Wykonawcą prac budowlanych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjne, Handlowe i Usługowe DOMBUD Sp. z o.o. Podpisanie umowy z firmą miało miejsce 8 maja 2019 roku. 

Inwestycja jest realizowana w ramach projektu pt. „Wzrost efektywności i dostępności oraz koordynacji świadczeń zdrowotnych udzielanych przez SPZOZ w Międzyrzecu Podlaskim poprzez doposażenie Zakładu i utworzenie Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Łózkach”. Wartość projektu to 11 680 647,99 zł z czego dofinansowanie z EFRR wynosi 7 590 537,11 zł.

Czytaj także: 

>>> Drelów: Tak będzie wyglądał ZOL w Łózkach! Szpital Powiatowy rozpoczyna budowę! <<<

>>> Drelów: Umowa na budowę Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Łózkach (film) <<<

 

film / zdjęcie: Radio Biper

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama