Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Dzień Dziecka z Pomocną Dłonią

Podobnie jak w latach poprzednich Organizacja „Podaj Dziecku Pomocną Dłoń” świadczyła dla swoich podopiecznych pomoc żywnościową jak i moc atrakcji dla tych najmłodszych. Niestety w okresie panującej pandemii Organizacja nie miała możliwości zorganizowania corocznego festynu z okazji „Dnia Dziecka”. Wspólnymi siłami udało się Nam zakupić łakocie i obdarować dzieci upominkami w formie słodkich paczek. Z projektu skorzystało wiele dzieci z ubogich i potrzebujących rodzin z Międyrzeca Podlaskiego i okolic.

Zorganizowane rozdanie paczek odbyło się 30 maja 2020r. W głównej siedzibie Organizacji „Podaj Dziecku Pomocną Dłoń” przy ulicy Zarówie 13B w Międzyrzecu Podlaskim pod okiem Głównego Prezesa Zarządu Sławomira Zacharjasza, Sekretarz Danuty Rodak, Sekretarki Elizy Kasianiuk oraz członków Zarządu Głównego, którym Organizacja serdecznie dziękuje za serce i zaangażowanie włożone w akcje.

Tegoroczne obchody święta maluchów nie były tak huczne jak co roku aczkolwiek mamy nadzieję, że przygotowane przez Nas upominki podobały się dzieciakom i udało się nam zagościć im uśmiech na twarzy mimo ciężkich warunków bytowych na co dzień.

Organizacja, członkowie oraz osoby zaangażowane w pomoc na pewno na długo zapamiętają spędzone z Nimi chwile. Cała akcja nie odbyłaby się bez naszych wielkodusznych sponsorów, którym bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!

W imieniu własnym oraz członków Organizacji „Podaj Dziecku Pomocną Dłoń” chciałbym złożyć wszystkim dzieciom życzenia. Niech uśmiech nigdy nie schodzi z Waszych twarzy. Zawsze bądźcie pociechą dla swoich rodziców. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MALUCHY! Prezes Zarządu Głównego Sławomir Zacharjasz.

materiał: Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń”
tekst i zdjęcia: Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń”
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama