Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Podolanka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia 26-latka kierująca pojazdem doznała obrażeń ciała. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 7.00 w miejscowości Podolanka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Opel na łuku drogi, wpadła w poślizg i straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze i do rowu, po tym uderzyło w drzewo. Kierująca oplem 26-letnia mieszkanka gm. Piszczac była trzeźwa. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała. Do zdarzenia doszło podczas złych warunków atmosferycznych.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Dostosujmy technikę jazdy do warunków drogowych, nawierzchni i natężenia ruchu. Starajmy się przewidywać zagrożenia i dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama