Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Postawą godną naśladowania wykazał się mieszkaniec Białej Podlaskiej

Postawą godną naśladowania wykazał się mieszkaniec Białej Podlaskiej, który na jednej z ulic miasta znalazł saszetkę. Wewnątrz znajdowały się dokumenty karty kredytowe oraz niewielka ilość gotówki. Uczciwy znalazca saszetkę wraz z całą zawartością przyniósł na komendę. Tego samego dnia zguba wróciła już do właściciela

W miniony piątek do dyżurnego bialskiej komendy zgłosił się mieszkaniec miasta, który przyniósł znalezioną na jednej z ulic miasta saszetkę. Z relacji mężczyzny wynikało, że leżała na pasie drogowym i podejrzewa iż mogła spaść z dachu jednego z przejeżdżających samochodów. W saszetce znajdowały się dokumenty, karty kredytowe oraz niewielka ilość gotówki. Znajdowały się tam też zapiski z numerem telefonu 66-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej.

Dzięki posiadanym informacjom mundurowi szybko ustalili i potwierdzili tożsamość właściciela odnalezionej saszetki. Właściciel potwierdził, że odbiera saszetkę z całą zawartością. Podziękował również za odnalezienie zguby. Dziękujemy znalazcy za uczciwość i obywatelską postawę godną naśladowania.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama