Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Konstantynów: Wpadł w poślizg i uderzył w drzewo

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Komarno-Kolonia. Kierujący Volvo 22-latek chcąc uniknąć zderzenia zjechał na pobocze. Po tym auto wpadło w poślizg i uderzyło w przydrożne drzewo. Na szczęście mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń ciała. Apelujemy o rozwagę na drodze. Zadbajmy o to, by bezpiecznie dojechać do celu!

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18:30 w miejscowości Komarno-Kolonia. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volvo, 22-letni mieszkaniec gm. Konstantynów zjechał na pobocze. Po tym auto wpadło w poślizg i uderzyło w przydrożne drzewo. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Z relacji 22-latka wynikało, że do zdarzenia doszło w chwili, gdy mężczyzna próbował uniknąć czołowego zderzenia z jadącym środkiem jezdni samochodem. Mężczyzna przewieziony został do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznał nie okazały się groźne, a samo zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę do wsiadających za kierownicę. Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego!

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama