Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Kradzież przyczepki samochodowej w Zaściankach

Woroniec: Skoda z ingerencją w stan licznika kilometrów. // Zaścianki: Kradzież przyczepki samochodowej. // Terespol: Oszustwo internetowe na bazie sprzedaży kartusz gazowych i piecyka turystycznego. // Biała Podlaska: Próba wyłudzenia pieniędzy na bazie przejętego bezprawnie konta na portalu społecznościowym.

04.02.2020 r. WORONIEC,
Funkcjonariusze WRD KMP w Białej Podlaskiej, zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Skoda, którym kierował pracownik firmy, 48-letni mieszkaniec gm. Terespol. Podczas kontroli ujawniono niezgodność wskazania licznika przejechanych kilometrów. W bazie zarejestrowano, w listopadzie 2019 r. podczas badań technicznych stan licznika przedmiotowego pojazdu był o ponad 55 tys. km większy niż podczas kontroli. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.02.2020r. ZAŚCIANKI,
Nieznany sprawca, z terenu prywatnej posesji dokonał kradzieży przyczepki samochodowej lekkiej na szkodę mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski.

14.12.2019 r. TERESPOL,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Terespola. N/n sprawca za pośrednictwem portalu aukcyjnego sprzedał trzy kartusze gazowe i piecyk turystyczny. Po dokonaniu zakupu pokrzywdzony odstąpił od umowy i zwrócił sprzedającemu cały towar, za który nie otrzymał zwrotu wpłaconych pieniędzy, a sprzedający zerwał wszelki kontakt. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

04.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, usiłował doprowadzić mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że po uprzednim uzyskaniu w nieuprawniony sposób dostępu do jej konta na portalu społecznościowym, podając się za właścicielkę tego konta, przesłał do innych osób prośby o wpłatę pieniędzy w kwotach: 500 zł. i 1000 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama