Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Siemiatycki Festiwal Podróżniczy – Odyseja 2.0 (zaproszenie)

Już w najbliższy weekend (17-18 stycznia) w hali widowiskowo - sportowej w Siemiatyczach odbędzie się II edycja Siemiatyckiego Festiwalu Podróżniczego - Odyseja 2.0. Będzie to nie lada gratka dla wszystkich miłośników globetrottingu i podróżniczych historii. W tym roku uczestnicy wydarzenia wybiorą się na wirtualną wyprawę do Peru, Gruzji i Indii. Poznają również przygody z wyprawy Wielkim Szlakiem Himalajskim oraz z podróży busem w 100 dni dokoła Europy. Wstęp wolny!

Festiwal rozpocznie się już w piątek, 17 stycznia, pokazem filmu „Sekretne życie Waltera Mitty”. To niesamowite dzieło w reżyserii Bena Stillera, ukazuje zupełnie nowe spojrzenie na to, co popycha człowieka do realizacji marzeń. Film to pozytywny obraz z doskonałą obsadą aktorską (m.in. Ben Stiller, Shirley MacLaine, Sean Penn), przepięknymi scenami, wyjątkową muzyką i bardzo optymistycznym przesłaniem, a jego zakończenie… jest niesamowite! Nie jest to zwykła komedia jakich wiele, ale prawdziwy film, który wzrusza i porusza. Czas poświęcony na seans na pewno nie będzie zmarnowany!

18 stycznia, rusza właściwa część festiwalu. Prelekcje podróżnicze rozpoczną się o godz. 14.00, a zakończą ok. godz. 22.00. W Siemiatyczach z niesamowitymi opowieściami wystąpią: Wojciech Grabowski, Cezary Borowy, Izabela Handerek, Jacek Jasiński i Bartosz Malinowski. Będzie mowa o Peru, Gruzji, Indiach, Wielkim Szlaku Himalajskim i Europie w pigułce .

Wojciech Garbowski opowie o wyprawie „Busem w 100 dni dokoła Europy”, Cezary Borowy – o złocie w Indiach, Izabela Handerek – o „Peru, baśniowej krainie Inków”, Jacek Jasiński – o konnych wyprawach po Gruzji, Bartosz Malinowski – zakończy opowieścią o Wielkim Szlaku Himalajskim.

Oczywiście to nie wszystko! W programie znajdziecie także: konkursy z nagrodami oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego uczniów klas VI-VIII miejskich szkół podstawowych pn. ODYSEJA 2.0 – Epicki Festiwal Podróżniczy, do tego – wystawa prac konkursowych. Na energię – bakalie z całego świata i woda prosto z Siemiatycz! W czasie wydarzenia będzie także okazja, aby zdobyć książki i autografy od podróżników!

materiał: sąsiedzi / Siemiatycze
info / grafiki: Odyseja – Festiwal Podróżniczy

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama