Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Pijana wiozła samochodem swoje dziecko

Niemal 2 promile alkoholu miała w organizmie 46-latka, która w takim stanie przewoziła samochodem swoje 10-letnie dziecko. W miejscowości Stary Bubel pijana matka została zatrzymana do kontroli drogowej. Policjantom tłumaczyła, że była z dzieckiem na cmentarzu. Teraz o dalszym losie nieodpowiedzialnej 46-latki zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w dzień Wszystkich Świętych w miejscowości Stary Bubel. Po godz. 11:00 policjanci z Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Opel. Podejrzenia policjantów wzbudził styl jazdy kierowcy auta. Za kierownicą opla siedziała 46-letnia mieszkanka gm. Janów Podlaski. W trakcie wykonywanych czynności policjanci wyczuli od kobiety alkohol. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło ich przypuszczenia. Urządzenie wykazało niemal 2 promile alkoholu w organizmie 46-latki. Dodatkowo kobieta w takim stanie przewoziła swoje dziecko. W rozmowie z funkcjonariuszami tłumaczyła, że wraca właśnie z cmentarza.

Mundurowi udaremnili jej dalszą jazdę, natomiast dziecko trafiło pod opiekę rodziny. Teraz nieodpowiedzialna 46-latka za swe czyny odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst : Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama