Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Wirus w serwerze firmowym = straty finansowe

Biała Podlaska: Włamanie do mieszkania i kradzież biżuterii i pieniędzy. // Ortel Królewski Drugi: Z ogrodzenia pastwiska skradziono elektryzator i akumulator. // Biała Podlaska: Zainfekowany wirusem serwer firmowy naraził przedsiębiorstwo na straty finansowe. // Woroniec: 43 letni kierowca z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. // Janów Podlaski: 32 letnia kobieta kierowca z 2,3 promilem.

15.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Władysława Jagiełły
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do mieszkania, skąd skradł biżuterię w różnej postaci oraz pieniądze, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

14.10.2019 r. ORTEL KRÓLEWSKI DRUGI
Nieznani sprawcy, z ogrodzenia pastwiska dokonali kradzieży elektryzatora wraz z akumulatorem na szkodę mieszkańca gm. Piszczac.

15.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca w nieustalony sposób, włamał się do serwera firmowego i wpływając na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych, zainfekował serwer wirusem, co uniemożliwia pracownikom połączenie się z programem powodując straty finansowe na szkodę firmy.

15.10.2019 r. WORONIEC
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Skoda, którym kierował 43-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów wydanego przez Sąd.

15.10.2019 r. JANÓW PODLASKI, ul. 1 Maja
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP w Janowie Podlaskim zatrzymali do kontroli drogowej 32-letnią mieszkankę Janowa Podlaskiego, która kierowała samochodem osobowym m-ki Citroen, będąc w stanie nietrzeźwości: 2,3 promila alkoholu w organizmie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama