Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

„Na Wspólnej” z Moniką Mielnicką!

- Wcielę się w postać Poli Kamińskiej, nowej uczennicy. - informuje nas Monika Mielnicka, młoda, utalentowana aktorka rodem z Cicibora Dużego w gm. Biała Podlaska. Już tej jesieni zobaczymy ją w nowej roli telenoweli "Na Wspólne"! Zapraszamy przed telewizory!

Jest to bardzo trudna i wymagająca rola. Mam do zagrania cały wachlarz emocji od smutku, rozpaczy i bezradności, aż do radości i spełnienia. – mówi nam Mielnicka, i dodaje: – Na ten moment mogę powiedzieć, że nie będzie to rola na jeden odcinek. Cieszę się, że otrzymałam szanse pokazania się w kolejnej produkcji telewizyjnej, która znana jest mi od najmłodszych lat.

Premierowy odcinek z udziałem Moniki Mielnickiej planowany jest na koniec września – początek października.

Nie wiem jak wypadłam, ale mam nadzieję, że będzie to kolejny sprawdzian moich umiejętności. Lubię uczyć się na błędach. W ostatnim czasie bardzo często przebywam na planie filmowym, co korzystnie wpływa na moją pamięć do tekstu. Czuję się coraz swobodniej i pewniej, a to jest najważniejsze, by czerpać radość, z tego co się robi. – mówi nam Monika. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój kariery aktorskiej i zachęcamy bialczan i mieszkańców powiatu bialskiego do kibicowania Monice i obserwowania jej kariery!

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia: Monika Mielnicka
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama