Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Terespol: Uczestniczyli w 21 Pikniku Olimpijskim w Warszawie (galeria)

Nadchodzące II Igrzyska Europejskie Mińsk 2019 (21-30 czerwca) oraz organizowane po raz pierwszy w historii Igrzyska Sportów Plażowych San Diego 2019 (9-15 października) były jednymi z kilku motywów przewodnich 21. Pikniku Olimpijskiego, który odbył się 25 maja.

Jednym z głównych motywów przewodnich Pikniku były obchody 100-lecia założenia Polskiego Komitetu Olimpijskiego powiązane z otwarciem Światowych Targów Kolekcjonerów Olimpijskich, które równolegle były dostępne dla odwiedzających w Centrum Olimpijskim PKOl.

Tradycyjnie świadkiem, jak i aktywnym uczestnikiem Pikniku byli przedstawiciele Klubu Olimpijczyka z Terespola, wsparci dodatkowo obecnością uczniów SP ze Swór. Mieliśmy możliwość poznania z bliska charakteru poszczególnych sportów powszechnie znanych, jak i tych nowych, a także zasad rywalizacji, przepisów i technik. Braliśmy aktywny udział w różnych dyscyplinach sportowych na lądzie, wodzie, a nawet w powietrzu. Spotkaliśmy wielu sportowców, olimpijczyków, medalistów, jednym słowem same gwiazdy.

Z całą pewnością, nigdzie indziej w Polsce nie ma takiej imprezy, kiedy jednego dnia, w jednym miejscu, można spotkać ponad stu polskich, tylko medalistów olimpijskich, bo… nie sposób zliczyć wszystkich przybywających na Piknik sportowców. Cieszymy się, że po raz kolejny wzięliśmy udział w niepowtarzalnym widowisku pełnym sportowych emocji. Zdobyliśmy autografy sportowców, zrobiliśmy mnóstwo zdjęć, przywieźliśmy wiele gadżetów. Wspomnienia będą nam towarzyszyły do następnego, 22 Pikniku w przyszłym roku.


materiał:Terespol MOK
tekst zdjęcia: K.Pucer Terespol MOK
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama