Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Łomazy: Spotkanie podróżnicze – „Czarnobyl – 30 lat po” (galeria)

19 sierpnia w Szkole Relacji i Edukacji Regionalnej w Koszołach (gm. Łomazy), odbyło się spotkanie pt. „Czarnobyl – 30 lat po” – z Adamem Paluchem – fotografem i podróżnikiem oraz Markiem Maliszewskim – filmowcem i podróżnikiem.

Zaproszeni goście w niezwykle interesujący sposób opowiadali o swojej wyprawie z aparatami i kamerą do tego miejsca wielkiej tragedii sprzed 32 lat. Odpowiadali na mnóstwo pytań zgromadzonych uczestników. A na koniec nagrodzili niespodziankami tych, którzy zadawali ich najwięcej i przyjechali z najdalszego miejsca od Koszoł.

Temat spotkania przyciągnął blisko 40 osób, korytarz szkolny odzyskał swoją dawną funkcję – gromadzenia ludzi wokół ciekawych występów (kiedyś odbywały się tu szkolne akademie, teatrzyki, kabarety itp.). Wszystko zakończyło się luźnymi rozmowami przy kawie i herbacie oraz pieczeniem kiełbasek przy ognisku, przy którym umilał czas zespół „Luteńka”, Wydarzenie to rozpoczęło cykl spotkań podróżniczych, na które będą zapraszani ludzie z pasją, eksplorujący ciekawe zakątki świata.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Tłoka”

 


materiał: gmina Łomazy
tekst / zdjęcia: Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Tłoka

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama