Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Poszukiwani świadkowie wypadku drogowego!

Policjanci z Komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim, poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 26 marca 2016 roku na ul. Zabielskiej w Radzyniu Podlaskim. Kierujący rowerem mężczyzna potrącony został przez jadący w tym samym kierunku samochód osobowy marki VW Golf. Osoby, posiadające informacje na temat zdarzenia prosimy o kontakt z Policją pod numerem 83 371 82 10 lub 83 371 82 11.

 

Do wypadku doszło 26 marca 2016 roku około godziny 11:10 na ulicy Zabielskiej w Radzyniu Podlaskim. Kierujący rowerem typu damka, (różowym), dojeżdżając do ul. Spółdzielczej uderzony został przez jadący w tym samym kierunku samochód osobowy marki VW Golf, koloru srebrnego.

Policjanci z Komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim poszukują naocznych świadków tego zdarzenia, w tym młodego mężczyzny, który po wypadku rozmawiał z kierowcą samochodu osobowego.

Świadków wypadku prosimy o bezpośredni kontakt z prowadzącym postępowanie asp. szt. Jackiem Szczepaniukiem z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim, ul. Staromiejska 30, bądź telefonicznie pod numerem 83 371 82 10 lub 83 371 82 11.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama