Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Łomazy: Zimowa Akademia Sportowa Ferie 2017 (zaproszenie)

Akademia Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach, Zespół Szkół w Łomazach, Wójt Gminy Łomazy zapraszają na „Zimową Akademię Sportową Ferie 2017”. Zajęcia odbywają się Hali Sportowej  Zespołu Szkół w Łomazach w dniach: 24.01 (wtorek)–27.01 (piątek) 2017 r. – dwa razy dziennie: Zajęcia poranne 9.30 – 11.00; Zajęcia popołudniowe 14.00 – 15.30. 

W programie:

Zajęcia z gier i zabaw dotychczas nieznanych w środowisku szkolnym, zabawy i gry z nietypowymi przyborami (poduszki, piankowe pałki, szarfy, folia stretch i wiele innych).
Obwody stacyjne ukierunkowane na siłę, zwinność, równowagę, koordynację wzrokowo-ruchową, korekcję wybranych wad postawy z wykorzystaniem nietypowych przyrządów jak liny, koce, plandeka, piłki gimnastyczne, taśma TRX, płotki. Zajęcia z samoobrony i walki wręcz, poruszanie, techniki ręczne i nożne, kombinacje technik ręcznych i nożnych na tarcze i z partnerem.

Prowadzący zajęcia:

Artur Romaniuk – IV Dan Taekwon-Do, wychowawca mistrzyni świata, medalistki pucharu świata, wielokrotnej mistrzyni Europy, wielu mistrzów Polski w Taekwon-Do, instruktor kick-boxingu, Taekwon-Do, Programu Taekwon-Do KIDS, kulturystyki, korektywy i kompensacji wad postawy, uczestnik wielu międzynarodowych kursów instruktorskich w tym z zakresu gier i zabaw, nauczyciel wychowania fizycznego. Odznaczony m.in. Brązowym Medalem Zasłużony Dla Sportu oraz Medalem Zasłużony Dla Powiatu Bialskiego za wysokie wyniki sportowe. Prezes i główny szkoleniowiec AT VIRTUS w Łomazach.

Koszt udziału we wszystkich zajęciach: 30 zł od osoby.
Płatne na pierwszych zajęciach niezależnie od dnia przystąpienia do zajęć!!!

Z opłaty zwolnieni są członkowie Akademii Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach oraz uczniowie Zespołu Szkół w Łomazach.


materiał: Gmina Łomazy
tekst / grafika: UG w Łomazach

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama