Red Lion Club – najlepszy w Polsce

W tym roku trener Wiktor Waszczuk na Mistrzostwa Polski w Thaiboxingu wystawił 6 swoich zawodników. Wszyscy zawodnicy zwyciężyli w półfinałach. Trzech zawodników sięgnęło po złoto i tytuł Mistrza Polski, trzy zawodniczki wywalczyły srebro i tytuł Wicemistrzyni Polski. Klub zdobył puchar Najlepszy Klub Mistrzostw Polski, a Jakub Świderski został Najlepszym Zawodnikiem Mistrzostw Polski.

W dniach 20-21 września w Bieruniu odbyły się SuperLIGA – Otwarte Mistrzostwa Polski THAIBOXING WBC kadetów młodszych i starszych, juniorów młodszych, juniorów starszych i seniorów. W mistrzostwach wzięły udział 44 kluby z Polski. Na podium Red Lion Club z Międzyrzeca Podlaskiego!!!

Wyniki Mistrzostw Polski Thaiboxing WBC:

1 miejsce – Jakub Świderski (senior, kategoria wagowa 75 kg), tytuł Mistrza Polski oraz Najlepszego Zawodnika Mistrzostw,
1 miejsce – Karol Kopryjaniuk (senior, kategoria wagowa 71 kg ), tytuł Mistrza Polski
1 miejsce – Tomasz Chodziński (junior starszy, kategoria wagowa 63,5 kg), tytuł Mistrza Polski
2 miejsce – Weronika Nakaziuk (senior, kategoria wagowa 52 kg), tytuł Wicemistrzyni Polski,
2 miejsce – Magdalena Lesiuk (junior starsza, kategoria wagowa 60 kg), tytuł Wicemistrzyni Polski,
2 miejsce – Iga Romowska (junior młodsza, kategoria wagowa 48kg), tytuł Wicemistrzyni Polski

Kolejny raz udowodniliśmy, że ciężką pracą, miłością i zaangażowaniem można osiągnąć wszystko i to, że jesteśmy z małego miasta nie znaczy, że mamy stać na końcu. Stanęliśmy pierwsi w rzędzie! – podkreśla trener Wiktor Waszczuk.

materiał: Red Lion Club Międzyrzec Podlaski
opracowanie: Anna Ostapiuk