Reklama

Reklama

Reklama audio/video

V Zjazd Absolwentów Szkół Średnich oraz jubileusz 80-lecia ZS w Janowie Podlaskim (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 4 października 2025
, godz. 11:00
Zespół Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim zaprasza na V Zjazd Absolwentów Szkół Średnich oraz jubileusz 80-lecia działalności placówki.

Obchody Jubileuszu 80-lecia Zespołu Szkół odbędą się podczas V Zjazdu Absolwentów Szkół Średnich, który odbędzie się 4 października.

Program dnia:

godz. 11:00 potwierdzenie obecności i odebranie materiałów informacyjnych w biurze zjazdu przez uczestników,
godz. 12:00 msza święta w Bazylice Mniejszej pod wezwaniem Świętej Trójcy (przy szkole),
godz. 13:00 część oficjalna i artystyczna w kościele,
godz. 14.:00 zwiedzanie szkoły, spotkania klasowe przy kawie,
godz. 19:00 bal absolwentów w hotelu Zamek Janów Podlaski ul. Zamkowa 1, gra zespół Passat.

– Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność w tym dniu, który będzie okazją do spotkań, wspomnień, refleksji i wzruszeń – zachęca dyrekcja ZS w Janowie Podlaskim.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 września br. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie szkoły – www.zsjp.janowpodlaski.net.

Opłata zjazdowa – 60 zł, plus bal dla chętnych – 290 zł. Wpłat należy dokonywać na konto Zespołu Szkół im. A. Naruszewicza w Janowie Podlaskim:
68 8025 0007 0394 7539 2000 0010 w tytule proszę wpisać imię i nazwisko uczestnika zjazdu.

 

_____
materiał: ZS w Janowie Podlaskim
grafika: pixabay.com
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama