Reklama

Reklama

Reklama audio/video

Przejażdżka po mieście okazją do rozmów o inwestycjach i międzyrzeckich wydarzeniach (film)

Burmistrz miasta Międzyrzec Podlaski podczas wspólnej przejażdżki ulicami miasta podsumował rok, który minął odkąd został wybrany na stanowisko włodarza tej miejscowości. Była to również okazja do rozmowy o zakończonych i trwających inwestycjach, miejskich wydarzeniach oraz planach na przyszłe lata.

Czas leci bardzo szybko, nawet nie obejrzałem się, kiedy ten rok zleciał. To rok nauki dla mnie na stanowisku burmistrza miasta. Co prawda wcześniej byłem zastępcą burmistrza, ale różnica jest diametralna, jeśli chodzi o te dwie funkcje. Pierwszy rok za mną, myślę, że jestem trochę mądrzejszy, głównie jeśli chodzi o relacje międzyludzkie, budowanie pewnych partnerstw oraz pewne inicjatywy. To był ważny rok z punktu widzenia mojej osoby, ale także z punktu widzenia mieszkańców naszego miasta. Idąc do wyborów proponowaliśmy, ja i moja drużyna, pewnego rodzaju program i rozwiązania, ale też wiadomo, że wszystkiego nie da się zrobić w rok, zresztą nie taki jest cel działania samorządu, by wszysto było od razu, staramy się przyjąć jakiś racjonalny plan rozwoju miasta – stwierdził burmistrz miasta Paweł Łysańczuk.

Choć wszystkiego jeszcze nie udało się zrealizować, to jednak wiele przedsięwzięć zostało już zrealizowanych, a część trwa. Są również plany na przyszłość. Warto tu wymienić poprawę infrastruktury drogowej, trwające budowy hali sportowo-widowiskowej i miejskiego żłobka, powstanie Międzyrzeckiego Centrum Młodzieży i szerokiej oferty dla seniorów.

O tym wszystkim w rozmowie z burmistrzem, zapraszamy do obejrzenia nagrania:

 

_____
materiał: Radio Biper Międzyrzec Podlaski
zdjęcie: Radio Biper
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama