Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Zawody strzeleckie z okazji Święta Policji

Za nami zawody strzeleckie z okazji Święta Policji, które odbyły się przed weekendem na terenie strzelnicy Fundacji „Guardian”. Do rywalizacji w konkurencjach grupowej i indywidualnej stanęło dziesięć drużyn. Drużyna bialskiej komendy uplasowała się na drugim miejscu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników oraz ducha walki.

Tegoroczne zawody odbyły się na strzelnicy Fundacji „Guardian” w miejscowości Woskrzenice Duże. Zorganizowane zostały przez Koło Emerytów i Rencistów Policji w Białej Podlaskiej i bialski Klub Strzelecki „Guardian”. Imprezę honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Biała Podlaska Pan Michał Litwiniuk oraz p.o. Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej inspektor Andrzej Antoniewski. Trzyosobowe drużyny walczyły ze sobą w konkurencjach: grupowej jak też indywidualnej. Nad właściwym przebiegiem imprezy czuwał instruktor strzelectwa Arkadiusz Popławski.

W zawodach uczestniczyła Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej, emeryci służb mundurowych bialskiego regionu oraz drużyna reprezentująca Urząd Miasta w Białej Podlaskiej. Turniej był nie tylko doskonałą okazją do zaprezentowania oraz doskonalenia swoich umiejętności strzeleckich, ale również do spotkania w koleżeńskiej i sportowej atmosferze.

Po zaciętej walce, I miejsce wywalczyła drużyna reprezentująca Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych, na drugim miejscu uplasowała się drużyna Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Trzecią lokatę zajęła drużyna reprezentująca Bialski Urząd Miasta.

Wyróżnienie otrzymała też startująca w zawodach drużyna kobieca. Puchary dla zwycięskich drużyn oraz najlepszych strzelców zostaną wręczone podczas obchodów Święta Policji. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników oraz ducha walki.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama