Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Kryminałki: Był poszukiwany. Odpowie za posiadanie narkotyków i propozycję wręczenia policjantowi korzyści majątkowej…

O tym, że policjantem jest się przez całą dobę udowodnił wczoraj bialski kryminalny. Policjant już po zakończonej służbie ustalił miejsce przebywania 34-latka, poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo wspólnie z patrolem ujawnił przy mężczyźnie narkotyki. 34-latek odpowie też za złożenie obietnicy wręczenia policjantowi korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od podjęcia czynności służbowej. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

O tym, że policjantem jest się przez całą dobę udowodnił wczoraj bialski kryminalny. Policjant już po zakończonej służbie uzyskał informację dotyczącą poszukiwanego 34-latka. Funkcjonariusz nie wahał się nawet przez chwilę. Powrócił do komendy i wspólnie z mundurowymi wszedł pod wskazany adres.

Informacje policjanta potwierdziły się. 34-latek został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie miasta. Policjanci ujawnili też przy nim susz. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to marihuana. Narkotyki ujawnili też w miejscu jego zamieszkania. Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast 34-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna próbował jeszcze uniknąć odpowiedzialności … Podejrzewany jest bowiem o propozycję udzielenia policjantowi korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od podjęcia wobec niego czynności służbowych.

Mężczyzna odpowiadał będzie również za paserstwo samochodu i kradzież znajdujących się w nim przedmiotów. Do tego zdarzenia doszło w okresie od września ubiegłego roku do kwietnia br., a wartość strat oszacowana została na kwotę 10 tys. zł.

34-latek spędzi w zakładzie karnym najbliższy rok m.in. za groźby karalne oraz spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama