Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Biała Podlaska: Kolejna rozbiórka w Śródmieściu

Firma ŻWIR-BUD Mirosław Jakubiuk z Bubla Łukowiska wygrała przetarg na rozbiórkę budynku mieszkalnego i dwóch budynków gospodarczych oraz utwardzenie działki przy ul. Wąskiej 11 w Białej Podlaskie. To ścisłe centrum miasta. Zabudowa w pobliżu Babskiego Rynku. Koszt usługi? 150 tysięcy zł.

Rozpoczyna się rozbiórka budynku mieszkalnego parterowego o powierzchni użytkowej 41,61 m2 i dwóch budynków gospodarczych o powierzchni użytkowej 13 m2 i 12 m2 oraz ogrodzenia od strony ulicy Wąskiej wraz z wywiezieniem materiałów i gruzu z rozbiórki.

Miasto Biała Podlaska zleciło po rozbiórce wykonanie utwardzenia całej powierzchni działki z geokraty wypełnionej piaskiem (ziemią) z zasianiem trawy wraz z wywiezieniem humusu i ziemi.

Po wykonaniu rozbiórki budynku, odtworzenie elewacji budynku sąsiadującego z rozebranym budynkiem, polegającym na skuciu odstającego tynku i wykonaniu nowego wraz z zagruntowaniem i malowaniem dwukrotnym farbami silikatowymi. Budynek sąsiadujący otrzyma także opaskę z kostki brukowej szerokości 0,5 m wraz z obrzeżami.

Uwaga kierowcy i piesi! Podczas prowadzonych prac konieczne będzie zajęcie pasa drogowego na czas wykonywania robót.

Do wykonania rozbiórki zgłosiło się 8. firm. Najtańsza oferta wyniosła 150 tys. zł. Najdroższa opiewała na kwotę 287 tys 820 zł.

Żwir-Bud ma 4 miesiące na wykonanie zadania.

 

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst, zdjęcia i opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama