Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Danuta Wałęsa i kobiety sukcesu – wielka gala charytatywna na rzecz SOSW w Zalutyniu (galeria)

Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz Południowego Podlasia.

W kalendarz Południowego Podlasia na stałe wpisała się akcja charytatywna na rzecz podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu. W tym roku aukcja będzie częścią wyjątkowej, organizowanej przez Związek Pracodawców i Przedsiębiorców Podlasie po raz pierwszy w naszym regionie konferencji „Babie lato – kobiety sukcesu Lubelszczyzny”. Dlatego też w tym roku szczególnie oddajemy głos wyjątkowym kobietom – licytację wsparła była pierwsza dama Danuta Wąłęsa, która podarowała swoją książkę z unikalną dedykacją. Do wygrania także inne niezwykłe podarunki: koszulka z autografem Roberta Korzeniowskiego, piłka i meczowa koszulka zdobywców Pucharu Polski, drużyny Legii Warszawa oraz obrazy – w tym także te wykonane przez podopiecznych SOSW.

Pierwsza w historii Południowego Podlasia konferencja poświęcona kobietom sukcesu odbędzie się w dniach 1-2 września 2023 r. Organizatorzy podkreślają, że ma być inspiracją i źródłem motywacji dla przedsiębiorczyń, społeczniczek, artystek i animatorek życia społecznego w naszym regionie. Ma także być przestrzenią do nawiązywania kontaktów, wymiany doświadczeń i budowania społeczności.

Drugiego dnia wydarzenia odbędzie się tradycyjna już aukcja charytatywna, z której dochód zostanie przeznaczony dla niepełnosprawnych dzieci, podopiecznych Ośrodka w Zalutyniu. Dochód z poprzednich licytacji pozwolił sfinansować im m.in. siłownię plenerową, rowery z kaskami i osprzętem czy nowoczesne ogrzewanie.

Poprzednie edycje wspierali swoimi darami m.in. prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki czy wicemarszałek Senatu II kadencji Andrzej Czapski. W tym roku oddajemy głos przede wszystkim kobietom – dlatego szczególnie cieszy nas, że na aukcji gali „Babie lato – kobiety sukcesu Lubelszczyzny” pojawi się podarunek od pierwszej damy. Danuta Wałęsa ofiarowała swoją książkę „Marzenia i tajemnice” ze specjalną dedykacją na rzecz podopiecznych SOSW w Zalutyniu i wspierających darczyńców.

Na licytację trafią także: koszulka z autografem od mistrza olimpijskiego w chodzie sportowym Roberta Korzeniowskiego; płyta z podpisem Beaty Kozidrak, piłka oraz koszulka z autografami piłkarzy wielokrotnego mistrza Polski Legii Warszawa; pamiątkowy medal, krawat z przypinką i pióra przekazane przez wicemarszałka Senatu II kadencji, wieloletniego prezydenta Białej Podlaskiej Andrzeja Czapskiego; obrazy lokalnych artystów oraz wykonane różnymi technikami prace podopiecznych SOSW w Zalutyniu; voucher dla 4 osób na spływ kajakowy i zwiedzanie Muzeum Tatarskiego w Studziance, pobyt dla dwóch osób w hotelu Talaria; vouchery na dowolnie wybrane zabiegi w salonie Effective Med oraz vouchery na serię tlenoterapii hiperbarycznej w Holistica; voucher do studia 83Detailing – to zresztą tylko niektóre z unikalnych fantów, które zostały przeznaczone na aukcję.

materiał: SOSW w Zalutyniu
tekst i zdjęcia: Katarzyna Chreścionko SOSW w Zalutyniu
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama